GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
7. aprīlis 2019.g.
RSX EUROPEAN & YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIP
15. aprīlis 2019.g.
2019 WORLD CUP - OLYMPIC CLASSES
4. maijs 2019.g.
JAUNCIEMA REGATE
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
26. apr

Bezmaksas nodarbība visai klasei

BEZMAKSAS NODARBĪBA VISAI KLASEI

 

Aicinām izglītības iestāžu skolēnus kopā ar saviem sporta skolotājiem pieteikties bezmaksas vindsērfinga nodarbībām Rīgā un Liepājā.

Šajās nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt izpratni par pirmajiem soļiem burāšanā, apgūstot gan teorētiskās zināšanas, kas saistītas ar šo sporta veidu un drošību uz ūdens, gan arī izmēģināt savus spēkus uz īstiem sērfa dēļiem ūdenī! 

Nodarbību saturs sastāv no šādām daļām:

- Iepazīšanās ar drošību uz ūdens un vindsērfinga pamatiem

- Iepazīšanās ar inventāru un vēju

- Līdzsvara vingrinājumi ūdenī

- Manevrēšanas un apgriešanās apmācības ūdenī

- Kustības uz priekšu pa vēju, pret vēju un sānvējā apgūšana

Apmācības norisināsies šādās vietās:

- Rīga, Jaunciema Osta, Jaunciema gatve 135 

- Rīga, “Burāšanas klubs 360”, Ķīšezers, R.Feldmaņa iela 8 

- Liepāja, “Vindsērfinga klubs Rietumkrasts”, Karosta

Interesenti var pieteikties, rakstot pieteikumu brīvā formā uz lva@vindserfings.lv, norādot precīzu skolēnu skaitu, vārdu, uzvārdu un dzimšanas datus.

Lai pieteiktos bezmaksas nodarbībai, skolēniem ir jābūt sasniegušiem vismaz 8 gadu vecumu un jābūt apveltītiem ar peldētprasmi. Nodarbības drīkst būt apmeklētas tikai sporta skolotāja vai citas atbildīgās personas klātbūtnē. Ieteicams izvērtēt katra audzēkņa veselības stāvokļa piemērotību fiziskām aktivitātēm ūdenī.

Vindsērfinga apmācības vada profesionāli un pieredzējuši instruktori, kas savas prasmes ir pilnveidojuši ne tikai darbā ar šī sporta veida iesācējiem, bet arī piedaloties starptautiskās sacensības. Viss nepieciešamais inventārs, tai skaitā apģērbs, tiks nodrošināts no klubu puses puses.

Piedāvājums spēkā līdz 1. jūnijam! 

CITAS ZIŅAS
No 18.marta Ēģiptes pilsētā Dahāba norisinās kluba Kambīze organizētā vindsērfinga nometne, kurā piedalās 16 jaunieši, kā arī viņu vecāki.
1. Martā tika pasniegti Latvijas Kausi visās vējadēļu klasēs
Šodien, 24.februārī Igaunijā, Võrtsjärv ezerā noslēdzās Eiropas čempionāts ziemas vindsērfingā, kurā latvieši uzkarsēja igauņu ledu.
Šī gada 1. martā pl. 19.00 Mārupes novada kultūras namā norisināsies burātāju balle “Vēja mezgli 2019”, kurā tiks sumināti arī labākie vindsērfingā.