GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
4. maijs 2019.g.
JAUNCIEMA REGATE
5. maijs 2019.g.
KLUBA 360 SEZONAS ATKLĀŠANA
9. maijs 2019.g.
KLUBA 360 KAUSS. 1.POSMS ( OPEN)
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
23. mar

Latvijas burātāji gatavojās sezonai Ēģiptē

LATVIJAS BURĀTĀJI GATAVOJĀS SEZONAI ĒĢIPTĒ

 

No 18.marta Ēģiptes pilsētā Dahāba norisinās kluba Kambīze organizētā vindsērfinga nometne, kurā piedalās 16 jaunieši, kā arī viņu vecāki.

No 18.marta Ēģiptes pilsētā Dahāba norisinās kluba Kambīze organizētā vindsērfinga nometne, kurā piedalās 16 jaunieši, kā arī viņu vecāki.

Jaunieši pilnveido savas burāšanas prasmes trenera Raita Škutāna pavadībā, kurš arī ir jau uzrīkojis jauniešiem sacensības slalomā. Vējš lutina sportistus visu nedēļu un sacensību dienā vējš pūta ap 17m/s un brāzmās sasniedza pat 20m/s.

21.martā Kambīzniekiem piebiedrojās Windborn komanda Jevģēnija Gavrilova vadībā, bet jau rīt Latvijas burātāju saimei pievienosies Arņa Kraukļa un Jāņa Preisa komanda, kurai šī jau būs divdesmitā treniņnometne šajā burašanas mekā.

Kambīzes nometnes bildes.

Novēlam treneriem izsturību un jauniešiem panākumus sacensībās.

LVA

CITAS ZIŅAS
Burāšanas Klubā 360 sākusies jauna sezona, un tradicionāli to atklāsim ar sacensībām.
Līdz ar jaunas burāšanas sezonas uzsākšanu uzņemam jaunus audzēkņus vindsērfinga sagatavošanas grupās Salaspilī, Ikšķilē un Ķekavā (Daugmalē).
LVA 17. janvāra kopsapulcē ievēl jauno valdi.
Visi LVA biedri aicināti uz biedru kopsapulci. 23.04.2019 pulkstens 18:00 Grostonas iela 6 B, Rīga, Olimpiskā sporta centra biroju ēkas 409.kabinetā.