14. sep

Miks un Dāvis spridzina Horvātijā

MIKS UN DĀVIS SPRIDZINA HORVĀTIJĀ

12. septembrī, Horvātijā noslēdzās Eiropas čempionāts jauniešiem iQFoil klasē.

Latviešu puikām šī bija laba regate. Miks Bušmanis LAT36 izcīnīja 3.vietu U15 grupā, Dāvis Mazais LAT29 (the best jiber on the fleet) palika 4.vietā U17 grupā, lai gan lielāko regates daļu atradās līdera lomā.

U15 grupā vēl 6.vieta Jurģim Vaivodam LAT177 un 8.vieta Anrijam Edžiņam LAT32

U19 grupā 22.vieta Jēkabam Čežem LAT16, kuram šī regate bija viļņveidīga - no ļoti labiem braucieniem līdz nevisai.
38.vieta Artūram Sprindžukam LAT401, 44.vieta Henrijam Vīgantam LAT78. Vienīgā mūsu dāma Keita Gertmane LAT49 ieņēma 21. vietu U19 grupā meitenēm.

Pēc regates treneris J.Preiss teica: "Šajā čempionāta augstākais sasniegums ir Mikam Bušmanim U15 , bet es šoreiz gribētu izcelt Dāvi, jo starp mums runājot, jutāmies nedaudz apzagti. Bet sports ir sports, mēs nenokaram degunu un ejam talāk. Pēc mēneša jau pieaugušo Eiropas čempionāts Marseļā, 2024. gada olimpisko spēļu norises vietā."

Rezultāti

CITAS ZIŅAS
3.oktobrī, Jaunciemā, Ķīšezerā noslēdzās 2.posms LČ slalomā, kur gan posmā, gan kopvērtējumā uzvarēja Jānis Preiss LAT23
2.oktobrī noslēdzās Latvijas Čempionāts Formula Foil, kur Mārtiņš Dzirnieks tika kronēts par Latvijas čempionu Formula Foil klasē.
Šo Svētdien, 3.oktobrī Jaunciema ostā notiks Latvijas čempionāta Slalomā 2.posms
Šo sestdien, 2.oktobrī, Jaunciemu ostā norisināsies 2.posms Formula Foil klasē.