GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
8. aprīlis 2023.g.
T293 & T293+ EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
8. maijs 2023.g.
IQFOIL EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
18. maijs 2023.g.
DEFI WIND
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
4. sep

Dāvis Mazais uzvar Latvijas čempionātā

DĀVIS MAZAIS UZVAR LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

 

Šodien Liepājā noslēdzās Latvijas čempionāts iQFoil vējdēļu klasē. 40 sportisti no 5 valstīm cīnījās par olimpiskās iQFoil vējdēļu klases LČ titulu.

Visstiprākais vējšbija piektdien, kad norisinājās treniņbraucieni un Liepāja sevi parādīja no labākās puses vēja ziņā. Sestdien vējš atnāca vakarpusē un tad arī tika noskaidrots jaunais 2022. gada Latvijas čempions, jo šodien vēja stiprums nebija pietiekams, lai veiktu braucienus.

Sešu braucienu summā uzvarējaDāvis Mazais, otrāvieta Igaunijas sportistamJhon Kaju, trešāvietaMaksym Obramenko,kurš pārstāvējaSpānijas klubu.

Sievietēm Čempiona tituls Ingrid Puusta no Igaunijas, sudrabs Martai Kļaviņai, bronza  somieteiHamalainen Sofia.

“Nedēļas nogalē tika aizvadīts viens no iespaidīgākajiem Latvijasčempionātiem pēdējo gadu laikā. Man kāiQFoil klases pārstāvim Vindsērfinga asociācijā un kā vairāku čempionu trenerim ir liels prieks un gods,ka šis čempionāts notika Liepājā.Kārtējo reizi pierādot,ka Liepāja ir mūsu vēja sporta galvaspilsēta.Īpašs prieks par Dāvja Mazā uzvaru kopvērtējumā. Redzams,ka ieguldītais treniņu un sacensību darbs rezultējas uz augstākā pjedestāla pakāpiena” komentēja Dāvja Mazā treneris Jānis Preiss.

Latvijas čempionāta burāšanānorisi atbalsta Liepājas valstspilsētas Dome,Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde, Sailing Latvia, Latvija Vindsērfinga asociācija, Reklāmas apgāds, Buruskola.lv

Rezultāti Senior, U21, U19

Rezultāti U13, U15, U17

CITAS ZIŅAS
Burātāju un draugu atkal satikšanās, viļņojošas dejas un sarunas, svētku uzrunas.
Šodien Liepājā noslēdzās Latvijas čempionāts iQFoil vējdēļu klasē. 40 sportisti no 5 valstīm cīnījās par olimpiskās iQFoil vējdēļu klases LČ titulu.
Šodien, Liepājā noritēja pirmā sacensību diena Latvijas čempionātam iQFoil. Liepāja spēja sapulcēt 40 iQFoil sportistus no piecām valstīm
Pēc daudzu sportistu lūguma paralēli LČ iQFoil 2.-4.09. Liepājā tiek pievienota Formula Foil klase Liepājas atklātā čempionāta ietvaros.