GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
4. maijs 2019.g.
JAUNCIEMA REGATE
5. maijs 2019.g.
KLUBA 360 SEZONAS ATKLĀŠANA
9. maijs 2019.g.
KLUBA 360 KAUSS. 1.POSMS ( OPEN)
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
4. okt

Krišjānis Tūtāns arī Igaunijas čempions

KRIŠJĀNIS TŪTĀNS ARĪ IGAUNIJAS ČEMPIONS

 

Septembris bija piesātināts ar viļņu braukšanas aktivitātēm un mūsu sportistu labiem rezultātiem.

Sacensības sākās ap 11:30 un beidzās ap 17:30 ar stipru lietu. Neskatoties uz to, ka laiks bija salīdzinoši silts, sešas stundas hidrotērpā lika nedaudz nosalt. Hīta garums bija izvēlets atbilstošs, 12 min. un pāreja uz nākamo hītu 2 min. Līdzīgi kā PWA, igauņu tiesnesi uzstādīja 14 min. pulksteni, kas griezās pa riņķi visas šīs sešas stundas. Double eleminācijās pauzes starp pēdējiem hītiem aizstāja šīs 14 min., lai būtu iespēja sportistiem atpūsties.

Šo sešu stundu laikā bija iespēja izvest abas atlases kārtas – Single un Double. Single atlasi man izdevās uzvarēt, līdz ar ko nācām diezgan ilgi gaidīt līdz Double atlases finālam. Single atlases pirmās trīs vietas sekojošas – 1. Krišjānis, 2.Ain (Peny), 3.Kritjan. Tiesneši vērtēja divus labākos lēcienus un divus labākos viļņus. Man uzdevums bija pēc iespējas ātrāk uztaisīt divus kvalitatīvus uz augstus lēcienus, pasasti tas bija Stalled Forward + Backloop vai Pushloop un tad samedīt  divus viļņus pēc iespējas dziļāk, kur plīsa lielāki viļņi. Izcils scenārijis man izdevās Single finālā ar Peniju. Jau pirmājā iebraucienā sanāca nosēdināt burvīgu Stalled Forward un smuku Pushloop, kas nozīmēja, ka atlikušās 11 minūtes man uzdevums bija sameklēt divus jaukus viļņus un tos smuki apstrādāt.

Double eliminācijā Vesam izdevās lēnām atvinnēt un apsteigt trešo un otro Single atlases vietu un stāties man pretī finālā. Pirms mūsu fināla, uzlija lietus un tam aizejot samazinājās arī vējš. Gan Vesa, gan es pēdējā brīdī nomainījām inventāru uz lielāku un ar nelielu starta nokavēšanos devāmies jūrā. Paņēmu gan lielāku buru (4.7m), gan lielāku dēli (89l). Sāncensība bija stipra. Bet mana viļņu braukšana bija augstakā līmenī, neskatoties uz to, ka Vesa vienu vilni nobeidza ar Taka manevru.

REZULTĀTI:
1. Krišjānis Tūtāns, LAT
2. VESA POUTON,FIN
3. Ain Harmson, EST
4. Kristjan Kiisk, EST
5. Shamil Ageev, RUS
6. Timo Bygden, FIN

vairāk par Krišjāņa gaitām lasiet http://lat168.lv

CITAS ZIŅAS
Burāšanas Klubā 360 sākusies jauna sezona, un tradicionāli to atklāsim ar sacensībām.
Līdz ar jaunas burāšanas sezonas uzsākšanu uzņemam jaunus audzēkņus vindsērfinga sagatavošanas grupās Salaspilī, Ikšķilē un Ķekavā (Daugmalē).
LVA 17. janvāra kopsapulcē ievēl jauno valdi.
Visi LVA biedri aicināti uz biedru kopsapulci. 23.04.2019 pulkstens 18:00 Grostonas iela 6 B, Rīga, Olimpiskā sporta centra biroju ēkas 409.kabinetā.