GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
10. jūl

Senioru Regate 2017

SENIORU REGATE 2017

 

Pagājušās nedēļas nogalē Vidzemes jūrmalā, kempingā “Meleki’’ notika Senioru regate.

Laika apstākļi nedaudz līdzinājās vasarai, vējš gan pietrūka. Pārējais gan viss bija – jūra, atspirdzinoši dzērieni, uzkodas, inteliģentas sarunas par un ap burāšanu. Par garšīgām pusdienām parūpējās gādīgā Meleku saimniece Aiga.

Tomēr arī šajos, ne tik vienkāršajos apstākļos, notika 5 braucieni un tika noskaidroti labākie no burātājiem dažādās vecuma grupās. Sievietēm - Iveta Daude. Superveterāniem – Romans Armanovičs, Veterāniem - Gunārs Rozenbergs. Grandmasteriem – Aldis Šuriņs. Šajos vāja vēja apstākļos priekšrocība bija atklātās klases (bez inventāra ierobežojuma) burātājiem kur labākais bija Juris Rožkalns. Viņš arī bija pirmais kopvērtējumā. 

Paldies atbalstītājiem: Jurim Mikitānam, Kasparam Menģelim, sacensību tiesnesim Valdim Kļaviņam, sekretārei Ivetai Daudei! Īpašs Paldies visiem sacensību dalībniekiem!

Nākošo vasaru tiekamies atkal tajā pašā Meleku kempingā, cerams vēl kuplākā pulkā.

Rets Skrickis

Rezultāti

CITAS ZIŅAS
Vēl tikai oktobra beigās mūsu jaunie sportisti atgriezās no Pasaules čempionāta Spānijā, kurā spēja uzrādīt līdz šim labāko rezultātu puišiem.
Vakar, 23.oktobrī Spānijas kūrortā Salū (Salou) netālu no Barselonas tika doti pirmie starti pasaules čempionātā vindserfingā Bic Techno 293 klasē.
LOK parakstīja līgumu par Starptautiskās Olimpiskās komitejas stipendijas "Tokyo 2020" pieskirsanu Ketijai Birzulei!
9.septembrī Ungārijā, Balatona ezerā ir noslēdzžas 2017. gada Raceboard un DII Eiropas čempionāts, kurā lielisku sniegumu rādīja latvieši.