GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
1. aprīlis 2018.g.
2018 TECHNO293 PLUS EIROPAS ČEMPIONĀTS YOG KVALIFIKĀCIJA
23. aprīlis 2018.g.
FW YOUTH & MASTERS PASAULES ČEMPIONĀTS
12. maijs 2018.g.
KLUBA 360 SEZONAS ATKLĀŠANA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
10. jūl

Senioru Regate 2017

SENIORU REGATE 2017

 

Pagājušās nedēļas nogalē Vidzemes jūrmalā, kempingā “Meleki’’ notika Senioru regate.

Laika apstākļi nedaudz līdzinājās vasarai, vējš gan pietrūka. Pārējais gan viss bija – jūra, atspirdzinoši dzērieni, uzkodas, inteliģentas sarunas par un ap burāšanu. Par garšīgām pusdienām parūpējās gādīgā Meleku saimniece Aiga.

Tomēr arī šajos, ne tik vienkāršajos apstākļos, notika 5 braucieni un tika noskaidroti labākie no burātājiem dažādās vecuma grupās. Sievietēm - Iveta Daude. Superveterāniem – Romans Armanovičs, Veterāniem - Gunārs Rozenbergs. Grandmasteriem – Aldis Šuriņs. Šajos vāja vēja apstākļos priekšrocība bija atklātās klases (bez inventāra ierobežojuma) burātājiem kur labākais bija Juris Rožkalns. Viņš arī bija pirmais kopvērtējumā. 

Paldies atbalstītājiem: Jurim Mikitānam, Kasparam Menģelim, sacensību tiesnesim Valdim Kļaviņam, sekretārei Ivetai Daudei! Īpašs Paldies visiem sacensību dalībniekiem!

Nākošo vasaru tiekamies atkal tajā pašā Meleku kempingā, cerams vēl kuplākā pulkā.

Rets Skrickis

Rezultāti

CITAS ZIŅAS
Kā aukstākās dienas pārlaist siltākā laika joslā.
Ceturtdien, 1. februārī Latvijas Vindsērfinga asociācija pasniedza Latvijas Kausu 2017. gada uzvarētājiem.
Ielūdzu Tevi uz Latvijas Kausa 2017. pasniegšanas ceremoniju šā gada 1. februārī, Rīgā, R.Feldmaņa 8, Cabo Cafe telpās. Sākums pl.18:00.
LVA Valde šo ceturtdien 11.janvārī pl.18:00 Cabo Cafe telpās ielūdz visus vindsērfinga aktīvistus uz sarunām par vindsērfingu un viedokļu apmaiņu.