GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
17. sep

Valters trešais PWA Cold Hawaii

VALTERS TREŠAIS PWA COLD HAWAII

 

Tikko noslēdzās Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021, kurā Valters Videnieks LAT33 izcīnīja augsto 3.vietu.

Dānijas rietumos Ziemeļjūras krastā, Klitmillerē, reģionā, kas pasaulē ieguvis atpazīstamību kā Cold Hawaii, šogad no 12. līdz 18. septembrim notiek vienīgās PWA (The Professional Windsurfers Association, kuras rīkotās World Tour sacensības ir nozīmīgākais profesionālās viļņu burāšanas notikums pasaulē) organizētās jauniešu pasaules kausa sacensības viļņu burāšanā (Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021). 

Šajā pasākumā piedalās gandrīz 30 sportisti no 7 valstīm - Dānijas, Vācijas, Spānijas, Grieķijas, Beļģijas, Japānas un Latvijas. Mūsu valsti pārstāv Valters Videnieks (buras numurs LAT33). 

Šis ir jau otrais gads, kad Valters startē PWA rīkotajās viļņu burāšanas sacensībās. Šogad apstākļi bija krietni atšķirīgi - vairāk sacensībām piemērotu vējainu un viļņainu dienu, līdz ar ko sacensības varēja notikt pilnajā - “double elimination” - formātā. Pirmajā dienā pēc “single elimination” braucieniem un rokas traumas Valters dalīja 4. vietu ar vēl diviem jauniešiem, taču nākamajās sacensību dienās parādīja savas prasmes labā līmenī un kopvērtējumā ieguva 3. vietu PWA pasaules kausa U17 grupā. Līdz otrās vietas pjedestāla pakāpienam pietrūka pāris punktu un uz tā kāpa vietējais puisis Tobias Bjornaa. Pirmajā vietā U17 grupā burātājs no Vācijas Antons Rihters.

Valters Videnieks nāk no Pāvilostas, un, lai arī tikai 16 gadus vecs, ir burātājs ar lielu pieredzi - 4 kārtējs Latvijas čempions BIC Techno293 klasē, kā arī pagājušā gada Latvijas jauniešu (U20) čempions viļņu burāšanā. 

Valters ir PulsBoards vējdēļu un Hot Sails Maui buru komandu braucējs un viņu atbalsta veikals SurfPro un viesnīca “Vēju paradīze”.

Foto: https://instagram.com/valtersvidenieks?igshid=1hlwkby2u9qpw

Saite uz PWA lapu:

https://www.pwaworldtour.com/index.php?id=35&tx_news_pi1[news]=6478&tx_news_pi1[controller]=News&tx_news_pi1[action]=detail&cHash=0f8157a8b91ff553a1039c57c1ce47f8

CITAS ZIŅAS
30.oktobrī, Torbolē, Itālijā, Gardas ezerā noslēdzās Pasaules čempionāts Techno293 klasē
Starboard sadarbībā ar IQ foil organizāciju ir akceptējusi Latvijai papildus pieškirt MNA atbalstu uz 2022. gadu sekojošiem komplektiem.
3.oktobrī, Jaunciemā, Ķīšezerā noslēdzās 2.posms LČ slalomā, kur gan posmā, gan kopvērtējumā uzvarēja Jānis Preiss LAT23
2.oktobrī noslēdzās Latvijas Čempionāts Formula Foil, kur Mārtiņš Dzirnieks tika kronēts par Latvijas čempionu Formula Foil klasē.