GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
28. maijs 2021.g.
BALTIC CUP LIETUVA 2021
17. jūnijs 2021.g.
KUIVIŽU KAUSS
3. jūlijs 2021.g.
BALTIC CUP LATVIJA 2021
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
14. sep

Valters Videnieks piedalās PWA sacensībās

VALTERS VIDENIEKS PIEDALĀS PWA SACENSĪBĀS

 

Šogad pievērsies viļņu burāšanai un pēc organizatoru uzicinājuma piedalās PWA jauniešu sacensībās.

Valters Videnieks (LAT33) sešus gadus pārsvarā piedalijās BIC Techno293 klasē pārstāvot Klubu 360, kļūstot par 4-kartēju Latvijas čempionu. Šogad pievērsies viļņu burāšanai un pēc organizatoru uzicinājuma piedalās PWA (The Professional Windsurfers Association) jauniešu pasaules kausa sacensībās Dānijas pilsētā Klitmilerē (2020 Noerstick Cold Hawaii PWA World Tour Youth and Junior). PWA rīkotās World Tour sacensības ir nozīmīgākais profesionālās viļņu burāšanas notikums pasaulē. 

Sacensības plānotas no 13. līdz 19. septembrim, taču, ņemot vērā vēja prognozi, par sacensību galveno dienu tika noteikts 13. septembris.

U17 grupā, kurā startēja Valters, piedalījās 9 jaunieši. Grupas ietvaros paredzēti trīspadsmit 12 minūšu braucieni (hīti) no pirmā atlases brauciena līdz finālam. Laika apstākļi bija skarbi - 28-34 mezglu vējš, krietns sadangāts Ziemeļjūras vilnis un lietus ar lidojošu granti krastā.

Pirmo 12 minūšu hītu Valters uzvarēja, nosēdinādams tīru frontloop (tika vērtēts viens lēciens) un iegūdams pietiekamu punktu skaitu braukšanā pa vilni. Uzvara šajā hītā nodrošināja iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Nākošajā hītā jau tika vērtēti divi dažādi lēcieni un divi viļņi. Valters braucienā nosēdināja divus tīrus frontloop un vienu iespaidīgu rocket air, taču, acīmredzot, pietrūka skaista nobrauciena pa vilni un braucienā uzvarēja konkurents. Pēc tiesnešu teiktā, rezultāts bijis ļoti līdzīgs - 10,0/9,6. Konkurentam bijis labāks vilnis, nav bijis tīrs frontloop, bet ir bijis crashed backloop. Zinātāji gan jau sapratīs.

Kopvērtējumā Valters šajās, savās pirmajās Pasaules kausa sacensībās ieguva 5.vietu, ko viņš dala ar vēl trīs jauniešiem. Valters ir apņēmības pilns trenēties, apgūt jaunus trikus un startēt PWA pasaules tūres sacensībās arī turpmāk. 

Turpmakajās dienās paredzētas Fun Super Sessions un citas aktivitātes kopā ar pārējiem jauniešiem. Interesanti, ka daudzi no sacensību dalībniekiem ir pieredzējušu un arī panākumiem bagātu vindsērferu dēli. Savām atvasēm pludmalē līdzi jūt, dēļus skrūvē un buras pievelk Bjorn Dunkerbeck, Raimondo Gasperini, Mads Bjørnå un citi pasaules slaveni burātāji. 

Valters ir PulsBoards vējdēļu ražotāja komandas braucējs kuru atbalsta veikals SurfPro.

Informācija par sacensībām

https://www.pwaworldtour.com/index.php?id=38&tx_pwaevent_pi1[showUid]=306&cHash=aabf045ae92597afc5a259fb9211e7b3

Rezultāti U17

https://www.pwaworldtour.com/fileadmin/user/main_editors/Klitmoller_2020_Results_Uploads/U17_Ladder_Results1.htm

Valtera bildes no sacensībām un treniņiem

https://instagram.com/valtersvidenieks?igshid=1hlwkby2u9qpw

CITAS ZIŅAS
LoftSails, Unifiber un Select priekšpasūtījumi 2021 gadam. Izmanto priekšpasūtījuma atlaides un nākošo sezonu sāc ar jaunu inventāru.
Vakar, 22.oktobrī Latvijas rietumu piekrastē norisinājās 2020.gada Latvijas atklātais viļņu braukšanas čempionāts.
Publicēts nolikums Latvijas atklātam čempionātam viļņu braukšanā.
2020.gada sacensību sezona Klubā 360 ir noslēgusies ar siltu, vasarīgu laiku un slalomu.