GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2012
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
februāris
RS:X EUROPEANS CHAMPIONSHIP 24.02.-01.03. Madeira, portugal
RS:X
Reitings 1.5
marts
RS:X WORLD CHAMPIONSHIP 20.03.-28.03. Cadiz, Spain
RS:X
Reitings 2.0
aprīlis
Kluba 360 sezonas atklāšanas sacensības 29.04.-29.04. Rīga, Ķīšezers
maijs
Blendera Kauss 01.05.-30.06. Liepāja vai Pāvilosta
Viļņi
LK/Reitings 0.3
Jaunciema Balva & sezonas atklāšanas tirdziņš 04.05.-04.05. Rīga, Jaunciems, Ķīšezers
FW
Formula Windsurfing EUROPEANS CHAMPIONSHIP 16.05.-20.05. Sylt, Vācija
FW
Reitings 1.5
Burusports Balva 2012 19.05.-20.05. Rīga, Ķīšezers
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings RB, T293 0.3
Kluba 360 Kauss, 1.posms 24.05.-24.05. Rīga, Ķīšezers
NeilPryde Baltic Cup Lithuania 2012 25.05.-27.05. Kintai, Lietuva
FW
reitings 1.0
jūnijs
Kambīze Regate 2012 01.06.-30.09. Daugavas HES
Burtnieka Regate 02.06.-03.06. Burtnieka ezers
RB
Rietumkrasts Pavasara Balva 2012 02.06.-02.06. Liepāja, Karosta
SL
Vidzemes Balva 2012 04.06.-05.08. Kāla ezers, Madonas nov.
RB
Kluba 360 kauss, 2.posms 07.06.-07.06. Rīga, Ķīšezers
Rīgas Regate 08.06.-08.06. Rīga, Daugava pie Swedbank
FW
RB
T293
Usmas Regate 09.06.-10.06. Bukdangas, Usmas ezers
RB
T293
Raceboard WORLD CHAMPIONSHIP 11.06.-16.06. Yyeteri, Finland
RB
Reitings 2
Surfline & Port Manana Kauss, 1.posms 15.06.-17.06. Pāvilosta
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings 0.3
NeilPryde Baltic Cup Estonia 2012 29.06.-01.07. Tallinn, Pirita, Estonia
FW
RB
T293
Reitings 1.0
Ungura regate 30.06.-01.07. Ungura ezers
jūlijs
Surf Pro Wave Cup 01.07.-31.08. Vieta pēc apstākļiem
Viļņi
LK / reitings 0.3
RS:X Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 01.07.-07.07. Tallinn, Igaunija
RS:X
Reitings 1.5
Kluba 360 Kauss, 4.posms 05.07.-05.07. Rīga, Ķīšezers
Latvijas III Olimpiāde 06.07.-08.07. Liepāja, Karosta
FW
RB
T293
Senioru Grand Prix 14.07.-15.07. Daugavā pie Daugmales
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 21.07.-22.07. Vieta pēc apstākļiem
SL
LK / reitings 0.5
Vītolregate 21.07.-22.07. Liepāja, Karosta
RB
Kluba 360 Kauss, 5.posms 26.07.-26.07. Rīga, Ķīšezers
Spinout Kauss 28.07.-29.07. Pāvilosta
FW
SL
Lindes Balva 28.07.-29.07. Daugava pie Lindes parka
Sērf Seminārs 31.07.-05.08. Pāvilostas sērf klubs
augusts
Kluba 360 Kauss, 6.posms 02.08.-02.08. Rīga, Ķīšezers
Vidzemes Balva 2012 04.08.-05.08. Kāla ezers, Madonas nov.
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 11.08.-12.08. Pāvilosta
FW
LK / reitings 0.5
Youth & Masters WORLD CHAMPIONSHIP 11.08.-19.08. Medemblik, Netherlans
RB
T293
Reitings 2.0 T293
Kluba 360 Kauss, 7.posms 16.08.-16.08. Rīga, Ķīšezers
NeilPryde Baltic Cup Latvia 2012 17.08.-19.08. Liepājas pilsētas pludmale
FW
RB
LK / reitings 1.0
FORMULA WINDSURFING WORLDS 20.08.-26.08. Liepājas pilsētas pludmale
FW
Reitings 2.0
Burusports Freestyle Cup 2012 28.08.-28.08. Ķīšezers, Klubs 360
LATVIJAS ČEMPIONĀTS Techno 293 31.08.-02.09. Rīga, Jaunciema osta, Ķīšezers
T293
LK / Reitings 0.5
septembris
LATVIJAS ČEMPIONĀTS Raceboard un RS:X 01.09.-02.09. Rīga, Jaunciema osta, Ķīšezers
RB
RS:X
LK / Reitings 0.5
Latvijas atklātais Čempionāts VIĻŅU BRAUKŠANĀ 2012 01.09.-31.10. Pāvilosta vai Liepāja
Viļņi
LK / Reitings 0.5
Kluba 360 Kauss, 8.posms 06.09.-06.09. Rīga, Ķīšezers
Carnikavas kauss 2012 - Surfline & Port Manana Kauss 2.posms 08.09.-09.09. Pāvilosta
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings 0.3
2012 Baltic Cup Bic Techno 293 & Raceboard Youth and Masters 28.09.-30.09. Rīga, Ķīšezers
RB
T293
Reitings 1.0 T293
oktobris
Kluba 360 sezonas noslēguma sacensības 06.10.-06.10. Rīga, Ķīšezers
Kluba Rietumkrasts Rudens Balva 2012 07.10.-07.10. Liepāja, Karosta
SL
novembris
Latvijas Kausa pasniegšanas ceremonija 10.11.-10.11. Rīga, Cabo Cafe
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Latvijas Kauss