GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2013
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
janvāris
Ice Cup Sweden 19.01.-20.01. Stockholm, Zviedrija
Ice Cup Sweden 26.01.-27.01. Stockholm, Zviedrija
februāris
Lithuanian Championship Ice Windsurfing 02.02.-03.02. Kaunus, Lietuva
Latvijas Atklātais Čemp. Ziemas vindserfingā 09.02.-10.02. Rīga, Ķīšezers
Krievijas Čempionāts Ice Windsurfing 16.02.-20.02. Sankt Peterburg, Krievija
marts
World Ice and Snow Surfing Championship 02.03.-10.03. Kalajoki, Finland
aprīlis
Formula Windsurfing Junior Youth 29.04.-05.05. Praia da Vitoria, Ilha Terceira, Azores, Portugal
FW
maijs
Jaunciema Balva - Tirdziņš 04.05.-05.05. Ķīšezers, Jaunciema osta
FW
RB
SL
T293
Rietumkrasts Pavasara Balva 2013 11.05.-02.06. Liepāja, Karosta
SL
Burusports Balva 2013 18.05.-19.05. Ķīšezers, Klubs 360
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings (RB, T293) 0.3
Neilpryde Baltic Cup Lietuva 24.05.-26.05. Svencele, Lietuva
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
jūnijs
Roadex Wave - LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIĻŅU BRAUKŠANĀ 01.06.-31.08. Liepāja vai Pāvilosta
Viļņi
LK / Reitings 0.5
Regate USMA 2013 08.06.-09.06. Usmas ezers, Bukdangu kempings
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 13.06.-15.06. Liepāja
T293
28. Burtnieka regate 15.06.-16.06. Burtnieka ezers
VINDSĒRFINGA SEMINĀRS 20.06.-23.06. Pāvilosta
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Neilpryde Baltic Cup Igaunija 28.06.-30.06. Pirita, Tallinn, Igaunija
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
Ungura Regate 2013 29.06.-30.06. Ungura Ezers, Raiskuma pagasts
jūlijs
21. Vītolregate 06.07.-07.07. Ungura ezers
FW
RB
Formula Windsurfing WORLD CHAMPIONSHIP 08.07.-13.07. Viganj, Croatia
FW
Reitings 2
Portmanana 2013 13.07.-14.07. Rīga, Ķīšezers
FW
RB
SL
T293
RS:X
LK / Reitings 0.3 (izņemot FW)
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 20.07.-21.07. Pāvilosta vai Liepāja
SL
LK / reitings 0.5
Senioru Grand Prix 20.07.-21.07. Daugmalē pie Daugavas
Techno 293 World Championships inc new T293 + 27.07.-03.08. Sopocki Klub Zeglarski (SKZ) Sopot , Poland
T293
Lindes Balva 2013 27.07.-28.07. Daugavā pie Lindes parka, Birzgales pag., Ķeguma nov.
Sērf Seminārs 29.07.-04.08. Pāvilosta
augusts
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 03.08.-04.08. Pāvilosta vai Liepāja vai Saulkrasti
FW
LK / reitings 0.5
Neilpryde Baltic Cup Latvija 09.08.-11.08. Liepāja
FW
RB
T293
RS:X
LK / Reitings 1.0
Formula Windsurfing EUROPEAN CHAMPIONSHIP & Slalom GP 12.08.-18.08. Liepāja
FW
SL
Reitings 1.5
Vidzemes Balva 2013 17.08.-18.08. Kāla ezers, Madonas novads
2013 Baltic Challange Cup T293 & Raceboard Youth & Masters 23.08.-25.08. Rīga, Ķīšezers, Klubs 360
RB
T293
LK / Reitings 1.0
Kurzemes Kauss Slalomā 24.08.-25.08. Pāvilosta vai Liepāja
SL
LK / Reitings 0.3
Formula Windsurfing Junior Youth & Masters World Championship 26.08.-31.08. Lake Neusiedler See, Austria
FW
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO 293 30.08.-01.09. Ķīšezers
T293
LK / reitings 0.5
LATVIJAS ČEMPIONĀTS RACEBOARD 31.08.-01.09. Ķīšezers
RB
LK / reitings 0.5
septembris
Raceboard World Championship 02.09.-07.09. Nové Mlýny, Pavlov, Czech Republic
RB
Reitings 2.0
KURZEMES KAUSS SLALOMĀ (rezerves datums) 07.09.-08.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.5
Saulkrastu Kauss 2013 14.09.-15.09. Saulkrasti
FW
RB
SL
T293
LK / Reitings 0.3 (izņemot RB)
KURZEMES KAUSS SLALOMĀ (rezerves datums) 21.09.-22.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.5
oktobris
Rietumkrasts Rudens Balva 2013 05.10.-27.10. Liepāja, Karosta
SL
Tautas
European Championships Techno 293 27.10.-03.11. Eilat Sailing Centre, Eilat, Israel
T293
Reitings 2.0
novembris
Latvijas Kausa pasniegšanas ceremonija 14.11.-14.11. Cabo Cafe, Ķīšezers
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas