GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Formula Windsurfing EUROPEAN CHAMPIONSHIP & Slalom GP
DATUMS 12.08.-18.08.
VIETA Liepāja
KLASES
Tautas
RB
STATUSS Reitings 1.5
APRAKSTS

Šajās augusta dienās Liepājas pilsētā notika īsts vindsērfinga festivāls, kurš aizsākās 9.-11. Augustā ar Baltijas Kausu un noslēdzās ar Eiropas Čempionātu Formula Windsurfing klasē un Lielo Balvu Slalomā (IFCA Grand Prix). Uz šo čempionātu bija ieradušies 55 dalībnieki no 14 valstīm. Latviju pārstāvēja 16 sportisti, no kuriem vislabāk veicās liepājniekam Jānim Preisam (LAT23), kurš šajā čempionātā ierindojās augstajā 6. vietā, kas ir līdz šim augstākais Jāņa sasniegums viņa sportista karjerā. Par Čempionāta uzvarētāju kļuva austrālietis Steve Allen aiz sevis atstājot Pasaules čempionu Casper Bouman no Holandes un trešajā vietā ierindojās izraēlietis Arnon Dagan.
Jāatzīmē, ka Jānis Preiss Master divīzijā ierindojās 3.vietā, savukārt 1.vietā Grand Master divīzijā ierindojās Ansis Dāle (LAT13).

Paralēli šim čempionātam norisinājās Lielā Balva Slalomā, kur par uzvarētāju kļuva polis Maciek Rutkowski, 2.vietā Steve Allen (AUS) un 3.vietā Arnon Dagan (ISR). Arī šajā disciplīnā labākais no latviešiem bija Jānis Preiss, kurš ieņēma 6.vietu, viņam arī 2.vieta Master divīzijā. Grand Master divīzijā 1. Vieta Ansim Dālem, 2.vieta Uldim Asaram un 3.vieta Arvidas Moliusis no Lietuvas.

Jau nākamā regate Slalomā Kurzemes Kauss 2013 iespējams notiks jau šajā nedēļas nogalē 24. vai 25. augustā Pāvilostā vai Liepājā. Par precīzu laiku un vietu sekojiet līdzi LVA mājas lapā www.vindserfings.lv   

Rezultāti Formula Windsurfing

Rezultāti IFCA Slalom

 

Nākamie notikumi