GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Saulkrastu Kauss 2014
DATUMS 07.06.-08.06.
VIETA Saulkrasti
KLASES
Tautas
FW
RB
Viļņi
STATUSS LK / Reitings 0.3
APRAKSTS

Lai gan vēja apstākļi Saulkrastos 7.un 8. jūnijā bija vairāk saulaini, kā vējaini. Tomēr tika veikti 5 braucieni Racebord klasē, 6 braucieni Techno 293 klasē un viens - gandarījuma brauciens Formulas klasē, kuros tad arī noskaidroja Saulkrastu Kausa uzvarētājus.

Par Saulkrastu Kausa 2014 uzvarētāju Racebord klasē  kļuva  Vita Matīse (LAT1), aiz sevis atstājot vecmeistaru Gunāru Rozenbergu (LAT14) un Alvi Ozoliņu (LAT20).  Šāds uzvarētāju trijnieks ir nemainīgs jau otro gadu pēc kārtas.
REZULTĀTI RB

Jauniešiem Techno 293 klasē par uzvarētāju U15 grupā kļuva Namejs Dreimanis (LAT47, BJSS Rīdzene), apsteidzot Jēkabu Markauss (LAT12, Rietumkrasts) un Aniju Punti (LAT169, Klubs 360).

U17 grupā par uzvarētāju kļuva Aleksandra Kaupa (LAT116, Rietumkrasts) aiz sevis atstājot Nikolu Ceplenieci ( LAT 128, Rietumkrasts) un Mariju Pavlovu ( LAT 52, BJSS Rīdzene)
REZULTĀTI T293

Formulas klasē otrās dienas pēdējā iespējamā startā laikā tika dots starts un par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Ļeontjevs (LAT 107) aiz sevis atstājot jaunieti Kristapu Keidānu (LAT28, Rietumkrasts ) un trešo vietu ieņēma jaunietis Dāvids Reinis Joma ( LAT 103, BJSS Rīdzene)
REZULTĀTI FW


Par speciālās balvas, individuāli pasūtītas vējdēļu spuras no ELK FINS , ieguvēju kļuva Dainis Pūka.

Paldies sacensību atbalstītājiem Saulkrastu novada Domei, ELK Fins, LVA, Oneill.lv Drukātavai, viesu namam ”Saulrieti” , kā arī visiem dalībniekiem , kas ieradās.

Nākamie notikumi