GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2015
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
februāris
Latvijas Čempionāts ziemas vindsērfingā 14.02.-15.02. Ķīšezers, Rīga vai Rīgas tuvumā
marts
Izstāde "Atpūta un Sports 2015" 27.03.-29.03. Ķīpsala, Rīga, BT1 izstāžu halle
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas
aprīlis
Formula Windsurfing World championship 07.04.-12.04. Azores, Portugāle
FW
Reitings 2.0
LVA Biedru Kopsapulce 17.04.-17.04. Rīga, Cabo Cafe
Formula Windsurfing Youth, Masters and Women's World Championship 27.04.-02.05. Lagos, Portugāle
maijs
Jaunciema regate 04.05.-04.05. Jaunciema osta
FW
RB
T293
RS:X
Kluba 360 sezonas atklāšana 09.05.-09.05. Ķīšezers, Klubs 360
Burusports Balva 2015 23.05.-24.05. Ķīšezers, klubs 360
FW
RB
SL
T293
Tautas
LK tikai RB un T293
Baltic Cup & Formula European Cup 29.05.-31.05. Svencele, Lietuva
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
Kambīzes Regate 2015 30.05.-31.05. Rīgas HES
Tautas
LK
jūnijs
LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIĻŅU BRAUKŠANĀ 01.06.-01.10. Liepāja vai Pāvilosta
Viļņi
LK / Reitings 0.5
Kurzemes Kauss 1.posms 06.06.-07.06. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
Raceboard World Championships 08.06.-13.06. Sopot, Polija
RB
Reitings 2.0
Baltic Cup & Formula European Cup 12.06.-14.06. Tallinn, Igaunija
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
RS:X Europeans (inc Youth) 20.06.-27.06. Mondello, Sicily
RS:X
Reitings 1.5
Kurzemes Kauss 2.posms 20.06.-21.06. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
Kurzemes Kauss 3.posms 27.06.-28.06. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK
Ošu Regate 27.06.-28.06. Ungura ezers OPEN
jūlijs
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 03.07.-05.07. Burtnieka nov., Burtnieka ezers
T293
Senioru GP 04.07.-05.07. Daugava
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 04.07.-05.07. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 2015 11.07.-12.07. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
SL
LK / Reitings 0.5
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 18.07.-19.07. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
FW
LK / Reitings 0.5
Vītolregate 18.07.-19.07. Lādes ezers
Baltic Cup & Formula European Cup 24.07.-26.07. Liepāja, Latvija
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
Techno 293 European Championship 2015 25.07.-01.08. Liepāja, Latvija
T293
Reitings 1.5
augusts
Vidzemes Balva 2015 01.08.-02.08. Kāla ezers, Madonas novads Balvu fonds 100 EUR
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 08.08.-09.08. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Lindes Balva 2015 08.08.-09.08. Daugavā pie Lindes parka
Baltic Challange Cup 21.08.-23.08. Rīga, Ķīšezers, Klubs 360
RB
T293
RS:X
LK / Reitings 1.0
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO293 28.08.-30.08. Liepāja, Karosta
T293
LK / Reitings 0.5
LATVIJAS ČEMPIONĀTS RACEBOARD un RS:X 29.08.-30.08. Liepāja, Karosta
RB
RS:X
LK / Reitings 0.5
septembris
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 05.09.-06.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Usmas Regate 05.09.-06.09. Usmas ezers, Bukdangas
Formula windsurfing Youth, Masters & Womens European Championships 08.09.-13.09. Marathon, Grieķija
FW
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 12.09.-13.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 19.09.-20.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
Kluba 360 sezonas slēgšana 26.09.-26.09. Ķīšezers, Klubs 360
Rezerves datums nenotikušām Slaloma sacensībā 26.09.-27.09. Liepāja vai Pāvilosta
SL
oktobris
Kurzemes Kausa rezerves datums 03.10.-04.10. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.5
Techno 293 World Championship 2015 24.10.-31.10. Buenos Aires, Argentīna
T293
Reitings 2.0
RS:X World Championship 30.10.-06.11. Al Mussanah, Oman
RS:X
Reitings 2.0
decembris
Latvijas Kausa pasniegšana 10.12.-10.12. Tērbatas iela 54, Rīga Restorāns "Restorācija"
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas
Latvijas Kauss