GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2016
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
februāris
RS:X World championships 20.02.-27.02. Eilat, Izraēla
RS:X
Reitings 2.0
LVA biedru kopsapulce 25.02.-25.02. Rīga, Grostonas iela 6
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas
aprīlis
Izstāde Atpūta un Sports 01.04.-03.04. Ķīpsalas izstāžu zāle
FW
RB
SL
T293
Viļņi
RS:X
Tautas
maijs
Jaunciema regate 04.05.-04.05. Jaunciems, Ķīšezers
FW
RB
T293
Kluba 360 sezonas atklāšana 07.05.-07.05. Rīga, Ķīšezers
Burusports Balva 2016 21.05.-22.05. Rīga, Ķīšezers
FW
RB
T293
RS:X
LK / Reitings 0.3
Baltic cup & Formula European cup LTU 27.05.-29.05. Svencele, Lietuva
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
Raceboard Masters World Championships 31.05.-04.06. Rīga, Ķīšezers
RB
Reitings 2.0
Rīgas Kauss 31.05.-04.06. Rīga, Ķīšezers
T293
RS:X
LK / Reitings 1.0
jūnijs
LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIĻŅU BRAUKŠANĀ 2016 01.06.-31.10. Liepāja vai Pāvilosta
Viļņi
LK / Reitings 1.0
Rietumkrasts Pavasara Balva 2016 04.06.-05.06. Liepāja, Karosta
SL
LK Tautas Klasei
Usmas Regate 10.06.-12.06. Usmas ezers, Bukdangas
RB
T293
Atvērtā švertdēļu klase
Kurzemes Kauss 11.06.-12.06. Liepāja vai Pāvilosta
SL
LK / Reitings 0.5
Baltic cup & Formula European cup EST 17.06.-19.06. Tallinn, Igaunija
FW
RB
T293
RS:X
Reitings 1.0
Ošu regate 25.06.-26.06. Ungura ezers
RB
T293
LK
jūlijs
Latvijas Olimpiāde 01.07.-03.07. Burtnieki, Burtnieku ezers
FW
RB
T293
RS:X European and Youth European Championships 02.07.-09.07. Helsinki, Somija
RS:X
Reitings 1.5
Baltic cup & Formula European cup LAT 08.07.-10.07. Vieta tiks paziņota
FW
RB
T293
RS:X
LK / Reitings 1.0
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 16.07.-17.07. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
FW
LK / Reitings 1.0
Vītolregate 16.07.-17.07. Sīvera ezers
RB
T293
Atvērtā švertdēļu klase
Kambīzes Regate - Slaloms jauniešiem 16.07.-17.07. Rīgas HES ūdenskrātuve
Tautas
Techno293 European Championships 23.07.-30.07. Sopot, Polija
T293
Reitings 1.5
Senioru GP 23.07.-24.07. Liepāja, Karosta
RB
T293
Atvērtā švertdēļu klase
Lindes Balva 30.07.-31.07. Daugava
RB
T293
Atvērtā švertdēļu klase
augusts
Sērf Seminārs 01.08.-07.08. Pāvilosta
Vidzemes Balva 06.08.-07.08. Kāla ezers
RB
T293
Atvērtā švertdēļu klase
EIROPAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING 08.08.-14.08. Liepāja, pilsētas pludmale
FW
Reitings 1.5
Euro Cup Festivāls 10.08.-13.08. Liepāja, pilsētas pludmale
FW
T293
Reitings 1.0
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO293 19.08.-21.08. Kuiviži, Kuivižu osta
T293
LK / Reitings 1.0
Raceboard European Championships 22.08.-27.08. Brest, Francija
RB
Reitings 1.5
Batltic Challange Cup 26.08.-28.08. Rīga, Ķīšezers
RB
T293
RS:X
Reitings 1.2, LK Raceboard
septembris
LATVIJAS ČEMPIONĀTS RACEBOARD un RS:X 03.09.-04.09. Liepāja, Karosta
RB
RS:X
LK / Reitings 1.0
oktobris
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 2016 01.10.-02.10. Liepāja, Pāvilosta vai Saulkrasti
SL
LK / Reitings 1.0
Kluba 360 sezonas noslēgšana 01.10.-01.10. Rīga, Ķīšezers
Formula Windsurfing World Championships 08.10.-15.10. Azores, Portugāle
FW
Techno293 World Championships 22.10.-29.10. Torbole, Itālija
T293
Reitings 2.0
novembris
RS:X Youth World Championships 19.11.-26.11. Limassol, Kipra
RS:X
Raceboard World Championships 20.11.-26.11. Brisbane, Austrālija
RB
Reitings 2.0