GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Notikumu kalendārs 2020
Notikums Datums Vieta Klases Statuss
maijs
Jaunciema regate 04.05.-04.05. Jaunciema osta
FW
RB
SL
T293
Tautas
Burāšanas kluba 360 sezonas atklāšana ( Open klase) 09.05.-09.05. Burāšanas klubs 360
ATCEĻAS SAKARĀ AR COVID19-LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 16.05.-17.05. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
ATCEĻAS SAKARĀ AR COVID19-Burāšanas kluba 360 kauss 1.posms ( Open klase) 21.05.-21.05. Burāšanas klubs 360
ATCEĻAS SAKARĀ AR COVID19-Rīgas kauss burāšanā ( Techno293, Laser, Optimist ) 23.05.-24.05. Burāšanas klubs 360
RB
T293
LK
ATCEĻAS SAKARĀ AR COVID19-Baltic cup Lietuva 2020 29.05.-31.05. Lietuva
FW
RB
T293
jūnijs
ATCELTS- Raceboard European Championships 01.06.-06.06. Polija, Sopota
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIĻŅU BRAUKŠANĀ 01.06.-31.10. VIETA PĒC APSTĀKĻIEM
Viļņi
LK
USMAS REGATE 13.06.-14.06. Usmas ezers
RB
T293
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 13.06.-14.06. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
Burāšanas kluba 360 kauss 2.posms ( Open klase) 18.06.-18.06. Burāšanas klubs 360
IFCA Junior and Youth Slalom World Championships 19.06.-25.06. Torbole, Itālija
SL
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 20.06.-21.06. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
Ošu regate 27.06.-28.06. Burtnieka ezers
RB
T293
Kambīzes regate 27.06.-28.06. Daugava 27. vai 28.junijs
SL
Tautas
Formula Foil Youth and Masters World Championships 30.06.-04.07. Puck, Polija Foil
jūlijs
Baltic cup Latvija 04.07.-05.07. Burtnieki, Burtnieku ezers
FW
RB
T293
Tautas
LK
SENIORU GP 11.07.-12.07. Meleki, Rīgas jūras līcis
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 11.07.-12.07. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
Viļņi
LK
National Techno Trophy and Techno Cup 13.07.-18.07. Itālija, Torbole
T293
Burāšanas kluba 360 kauss 3.posms ( Open klase) 16.07.-16.07. Burāšanas klubs 360
Baltic cup Igaunija 17.07.-18.07. Pirita
FW
RB
T293
RS:X
VĪTOLREGATE 18.07.-19.07. Lādes ezers, Limbažu novads
RB
T293
LINDES BALVA 25.07.-26.07. Daugava pie Lielvārdes
RB
T293
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 25.07.-26.07. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
augusts
VIDZEMES BALVA 01.08.-02.08. Kāla ezers
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 01.08.-02.08. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 01.08.-02.08. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
Serf seminārs 03.08.-09.08. Akmensrags
Burāšanas kluba 360 kauss 4.posms ( Open klase) 06.08.-06.08. Burāšanas klubs 360
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 08.08.-09.08. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 08.08.-09.08. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
Baltic Challenge Cup 14.08.-16.08. BURĀŠANAS KLUBS 360
FW
RB
T293
LK un Foil open klase
Formula Foil World Championships 19.08.-23.08. Silvaplana, Šveide Foil
ATCELTS- Raceboard World Championship 23.08.-29.08. Ungārija, Balaton ezers
RB
T293 and TPlus European Championships 24.08.-30.08. Francija, Marseļa
T293
LATVIJAS ČEMPIONĀTS BURĀŠANĀ (Techno 293, Optimist, Laser) 28.08.-30.08. Liepāja, Karosta
T293
LK
septembris
RB LATVIJAS ČEMPIONĀTS 05.09.-06.09. Daugava
RB
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 05.09.-06.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 05.09.-06.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
IQFOIL EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 08.09.-13.09. Portugāle, Portimao IQFOIL klase
Burāšanas kluba 360 kauss 5.posms ( Open klase) 10.09.-10.09. Burāšanas klubs 360
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 12.09.-13.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 12.09.-13.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 19.09.-20.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 19.09.-20.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
Burāšanas kluba 360 sezonas slēgšana ( Open klase) 26.09.-26.09. Burāšanas klubs 360
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM 26.09.-27.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
SL
LK
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL 26.09.-27.09. RĪGA-KĪŠEZERS, LIEPĀJA VAI PĀVILOSTA
FW
FF LK
oktobris
IQFOIL WORLD CHAMPIONSHIPS 19.10.-24.10. Itālija, Torbole IQFOIL klase
Techno 293 World Championships 24.10.-31.10. Itālija, Torbole
T293