GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
11. marts 2023.g.
FF WORLD CHAMPIONSHIP YOUTH AND MASTERS
8. aprīlis 2023.g.
T293 & T293+ EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
8. maijs 2023.g.
IQFOIL EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Viljams Preiss LAT83
2. vieta
Kristers Krauklis LAT21
3. vieta
Estere Vilnīte LAT 128
# Sērfera vārds Buras# Baltic cup 2022LČ 2022BCC 2022 Punkti
1 Viljams Preiss LAT8348517
2 Kristers Krauklis LAT21841022
3 Estere Vilnīte LAT 12821111648
4 Mārcis Logins LAT 5121132357
5 Samanta Bula LAT 180113263271
6 Marta Ieva Dāle LAT325253888
7 Rūdolfs Putnis LAT 92451939103
8 Ernests Klēbais LAT46523829119
9 Dominiks Blažēvičs LAT 80232774124
10 Jēkabs Straustiņš LAT 8228533768158