GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
19. augusts 2017.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 2017
19. augusts 2017.g.
LIEPĀJAS GRAN PRIX
23. augusts 2017.g.
EIROPAS ČEMPIONĀTA POSMS FORMULA WINDSURFING
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Jānis Preiss LAT23
2. vieta
Jānis Rencis LAT0
3. vieta
Aleksandrs Ļeontjevs LAT107
# Sērfera vārds Buras# NP BC LAT 2016LČ 2016 Punkti
1 Jānis Preiss LAT238715
2 Jānis Rencis LAT0312051
3 Aleksandrs Ļeontjevs LAT107382260
4 Ansis Dāle LAT135356109
5 Bruno Strauss LAT1347955134
6 Krišjānis Dzirnieks LAT1799083173
7 Mārtiņš Dzirnieks LAT18810175176
8 Romualds Zelčs LAT2515728185
9 Uldis Pāvuls LAT8812889217
10 Māris Ozols LAT4076145221
11 Raimonds Zelčs LAT27158106264
12 Namejs Dreimanis LAT47158106264
13 Jēkabs Baumanis LAT21131145276
14 Ilmārs Tauriņš LAT7777143145288
15 Emīls Punte LAT152158134292
16 Ēriks Voroņins LAT117158137295
17 Alberts Mihņenoks LAT174158143301
18 Nikola Cepleniece LAT128158144302