GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
27. jūlijs 2019.g.
LINDES BALVA
27. jūlijs 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
3. augusts 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Juris Rožkalns LAT555
2. vieta
Alvis Ozoliņš LAT20
3. vieta
Aldis Šuriņš LAT105
# Sērfera vārds Buras# Riga Cup 2018Ošu regate 2018/LČBCC 2018/EČ Punkti
1 Juris Rožkalns LAT5555119125195
2 Alvis Ozoliņš LAT203929130198
3 Aldis Šuriņš LAT1053132157220
4 Māris Vīgants LAT1235637227320
5 Rets Skrickis LAT919135208334
6 Gundars Osis LAT11151103222376
7 Ervīns Bērzs LAT11511847256421
8 Juris Veidemanis LAT12210771249427
9 Ainārs Atstājs LAT38010764282453
10 Gunārs Rozenbergs LAT1453136295484
11 Ervīns Priede LAT17510495306505
12 Ārijs Gedrovics LAT65109142309560
13 Ints Jaunzems LAT181133322288743
14 Juris Dreimanis LAT5440276284762
15 Aldis Zēmanis LAT7071361617181015
16 Rihards Akmentiņš LAT40277181127
17 Valts Priede LAT1593227181199
18 Namejs Dreimanis LAT471733227181213
19 Uldis Štrauss LAT572003227181240
20 Jānis Parasigs-Parasiņš LAT1204021617181281
21 Andris Zande LAT19634021617181281
22 Romans Armanovičs LAT1324021617181281