GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
14. decembris 2019.g.
LATVIJAS KAUSA 2019. PASNIEGŠANA
13. aprīlis 2020.g.
T293 AND TPLUS EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
4. maijs 2020.g.
JAUNCIEMA REGATE
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Gunārs Rozenbergs LAT14
2. vieta
Māris Vīgants LAT123
3. vieta
Dainis Caune LAT17
# Sērfera vārds Buras# Usmas regate 2019Ošu regate 2019Vītolregate 2019BCC 2019LČ 2019 Punkti
1 Gunārs Rozenbergs LAT14-382319173594
2 Māris Vīgants LAT1233323-2245077183
3 Dainis Caune LAT1789786467-106298
4 Ervīns Bērzs LAT1157048-22450131299
5 Kristaps Vītols LAT 313-324216101840410
6 Juris Dreimanis LAT54102216-22474145537
7 Juris Mikitāns LAT125149108100184-448541
8 Romans Armanovičs LAT132-3247272184224552
9 Andris Vītols LAT1313-324216105184174679
10 Jurģis Vaivods LAT177-324216224184175799
11 Kārlis Tomsons LAT61-324216224184201825
12 Jānis Pūka LAT 35-324216224184207831
13 Ronalds Aselbors LAT505-324216224184211835