GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
25. septembris 2021.g.
REZERVES DATUMS LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ/FFOIL
27. septembris 2021.g.
FORMULA FOIL EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
2. oktobris 2021.g.
REZERVES DATUMS LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ/FFOIL
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Alvis Ozoliņš LAT20
2. vieta
Gunārs Rozenbergs LAT14
3. vieta
Ervīns Bērzs LAT115
# Sērfera vārds Buras# Baltic cup 2020BCC 2020LČ 2020 Punkti
1 Alvis Ozoliņš LAT209171541
2 Gunārs Rozenbergs LAT14232294139
3 Ervīns Bērzs LAT115464661153
4 Juris Dreimanis LAT54425666164
5 Jānis Pūka LAT 355956133248
6 Andris Vītols LAT13135954146259
7 Namejs Dreimanis LAT475856151265