GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
21. septembris 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
22. septembris 2019.g.
RSX WORLD CHAMPIONSHIPS
28. septembris 2019.g.
KLUBA 360 SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Jānis Preiss LAT23
2. vieta
Jēkabs Čeze LAT16
3. vieta
Romualds Zelčs LAT25
# Sērfera vārds Buras# LČ 1.posmsLČ 2.posmsLČ 3.posmsLČ 4.posms Punkti
1 Jānis Preiss LAT2353008
2 Jēkabs Čeze LAT1619110030
3 Romualds Zelčs LAT253470041
4 Tālis Pētersons LAT1194070047
5 Edijs Bušmanis LAT3924250049
6 Dāvis Mazais LAT2936170053
7 Artūrs Sprindžuks LAT40127290056
8 Rolands Lovnieks LAT29340250065
9 Ansis Dāle LAT1338390077
10 Ēriks Voroņins LAT11767270094
11 Jānis Rencis LAT0941500109
12 Aleksandrs Ļeontjevs LAT1071510000115
13 Māris Birzulis LAT111610000116
14 Henrijs Vīgants LAT 78784800126
15 Raitis Škutāns LAT79725800130
16 Elizabete Meņģele LAT1273910000139
17 Marta Kļaviņa LAT5856510000165
18 Miks Bušmanis LAT366810000168
19 Eduards Niedra LAT988410000184
20 Māris Ozols LAT401384600184
21 Klāvs Kaupa LAT421523600188
22 Viktorija Gailuma LAT1041523800190
23 Sima Aškinezere LAT3379110000191
24 Gustavs Beķeris LAT2269210000192
25 Kristers Krauklis LAT211237200195
26 Vilnis Baltiņš LAT 969610000196
27 Dāvis Škutāns LAT79111188300201
28 Māris Vīgants LAT12310310000203
29 Viljams Preiss LAT831277800205
30 Ernests Kurmis LAT 4510710000207
31 Ernests Goldmanis LAT1526600218
32 Leo Leonards Blūms LAT1121526700219
33 Matīss Punte LAT5351526800220
34 Ernests Jēkabsons LAT9 1527300225
35 Krišs Mazais LAT 39713610000236
36 Līva Škutāne LAT7911528400236
37 Raitis Lovnieks LAT15614210000242