GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
24. augusts 2019.g.
BALTIC CHALLENGE CUP
24. augusts 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING
29. augusts 2019.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS TECHNO293, OPTIMIST, LASER
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Miks Bušmanis LAT36
2. vieta
Bruno Spigens LAT6161
3. vieta
Ernests Goldmanis LAT
# Sērfera vārds Buras# Usmas regate 2019Baltic cup 2019BCC 2019LČ 2019 Punkti
1 Miks Bušmanis LAT361030013
2 Bruno Spigens LAT616118110029
3 Ernests Goldmanis LAT24250049
4 Monta Zvaune LAT46030330063
5 53160069
6 Adrians Skarbovskis LAT5934350069
7 Henrijs Vīgants LAT 7853180071
8 Dāvis Mazais LAT297660073
9 Andris Pietkēvičš LAT4453210074
10 Ilze Bitīte Freiberga LAT17147330080
11 Ulrika Garisone LAT9953310084
12 Odrija Jevsejeva LAT311052370089
13 Edgars Bāgants LAT888535000103
14 Kristers Jēgins LAT52535200105