GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
26. septembris 2020.g.
BURĀŠANAS KLUBA 360 SEZONAS SLĒGŠANA ( OPEN KLASE)
26. septembris 2020.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ. VIENS NO ČETRIEM IESPĒJAMIEM POSMA DATUMIEM
26. septembris 2020.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS FORMULA WINDSURFING VAI FORMULA FOIL
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Miks Bušmanis LAT36
2. vieta
Eduards Niedra LAT98
3. vieta
Jurģis Vaivods LAT177
# Sērfera vārds Buras# Baltic cup 2020BCC 2020LČ 2020 Punkti
1 Miks Bušmanis LAT3676720
2 Eduards Niedra LAT98751426
3 Jurģis Vaivods LAT17719111949
4 Gustavs Beķeris LAT22627121756
5 Bruno Spigens LAT5020142458
6 Martins Simsons LAT8663045141
7 Līva Škutāne LAT791763652164
8 Edgars Bāgants LAT888646639169
9 Kristers Jēgins LAT52873560182
10 Marta Lilu Berlande LAT60786639183
11 Emīls Vilmārs Berlands LAT669736657196
12 Kārlis Menģelsons LAT2051413263236
13 Ronalds Aselbors LAT5055866125249
14 Dāvis Klēbais LAT9998044125249
15 Kārlis Lapsa LAT1211245493271
16 Nora Bobule LAT7311415380274
17 Pēteris Straustiņš LAT811814155123319
18 Roberts Festers LAT44413166125322
19 Elīza Kalve LAT29114161124326