GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
19. augusts 2017.g.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS SLALOMĀ 2017
19. augusts 2017.g.
LIEPĀJAS GRAN PRIX
23. augusts 2017.g.
EIROPAS ČEMPIONĀTA POSMS FORMULA WINDSURFING
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Kauss
1. vieta
Emīls Punte LAT152
2. vieta
Elizabete Meņģele LAT127
3. vieta
Kristaps Jānis Dzirnieks LAT24
# Sērfera vārds Buras# BCC 2017Ošu regate 2017 Punkti
1 Emīls Punte LAT15211920
2 Elizabete Meņģele LAT12714721
3 Kristaps Jānis Dzirnieks LAT24161531
4 Marks Rumjancevs LAT112291746
5 Annija Punte LAT169163450
6 Kristers Ivins 71312758
7 Miks Murāns LAT31322961
8 Kārlis Atāls 110323365