Reitingi
1. vieta
Jānis Preiss LAT23
2. vieta
Jānis Rencis LAT0
3. vieta
Dāvis Mazais LAT29
# Sērfera vārds Buras# Igaunijas čempionātsBaltic cup LatvijaBaltic cup IgaunijaLatvijas čempionātsJaunciema Čempionu līga Punkti
1 Jānis Preiss LAT23182332267106
2 Jānis Rencis LAT0111721655
3 Dāvis Mazais LAT295121416451
4 Aleksandrs Ļeontjevs LAT10772214548
5 Ansis Dāle LAT1311171947
6 Artūrs Sprindžuks LAT401481017443
7 Jēkabs Čeze LAT16261215540
8 Bruno Strauss LAT13461912340
9 Edijs Bušmanis LAT393151331
10 Mārtiņš Dzirnieks LAT18882331
11 Ēriks Voroņins LAT1175510323
12 Romualds Zelčs LAT25211417
13 Vilnis Baltiņš LAT 3651115311
14 Māris Ozols LAT402911
15 Miks Bušmanis LAT3688
16 Raitis Škutāns LAT79628
17 Atis Resnais LAT197277
18 Klāvs Kaupa LAT4244
19 Viljams Preiss LAT83314
20 Māris Birzulis LAT1133
21 Dāvis Škutāns LAT7911213
22 Elizabete Meņģele LAT12722
23 Henrijs Vīgants LAT 7822
24 Kristers Krauklis LAT21101
25 Martins Simsons LAT811
26 Ronalds Aselbors LAT50500
27 Anrijs Edžiņš LAT3200