GALERIJA
TUVĀKIE NOTIKUMI
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
26. okt

iespēja pieteikties iQ Foil inventāram

IESPĒJA PIETEIKTIES IQ FOIL INVENTĀRAM

 

Starboard sadarbībā ar IQ foil organizāciju ir akceptējusi Latvijai papildus pieškirt MNA atbalstu uz 2022. gadu sekojošiem komplektiem.

1. Sieviešu komplekti (3 komplekti)
2. Vīriešu komplekti (3 komplekti)
3. Jauniešu komplekti (3 komplekti)

Komplektu aptuvenās cenas:
1. MNA IQ foil sieviešu komplekts 5056.00 euro (PVN iekļauts)
2. MNA IQ foil vīriešu komplekts 5117.00 euro (PVN iekļauts)
3. MNA IQ Foil jauniešu komplekts 3520.50 euro (PVN iekļauts)

Gala cena var tikt nedaudz mainīta, ja transporta izmaksas pārsniegs šobrīd esošās prognozes.

Inventāra skaits ir ierobežots un gadījumā, ja pieteikumu būs vairāk kā pieejams, tad lēmumu par inventāŗa sadali pieņems LVA valde.

Atgādinām, ka pretendents, kurš piesakās uz subsidēto ar to apņemas startēt vismaz IQ Foil LČ un/vai augstāka līmeņa IQFoil sacebnsībās.

Piesakoties uz inventāru sportists apņemas samaksāt soda naudu 500 EUR apmērā par jauniešu kompkletu vai 2000 EUR apmērā par pieaugušo komplektu, ja bez objektīva iemesla 2022.gadā nebūs piedalījies IQ Foil sacensībās.

Sakarā ar to, ka minētā informācija par iespēju iegādāties subsidēto inventāru atnāca tikai šonedēļ, bet arī pieteikšanās termiņš ir šī nedēļa, tad pretendentu pieteikšanās uz subsidēto inventāru jāveic līdz 28.10.2021 plkst 12:00, sūtot pieteikumu ar vārdu, uzvārdu un p.k. uz e-pasta adresi: lva@vindserfings.lv

Paldies Jānim Preisam par ieguldīto darbu ar IQFoil organizāciju, lai arī šogad Latvija var saņemt subsidēto inventāru.

CITAS ZIŅAS
Šodien Liepājā noslēdzās Latvijas čempionāts iQFoil vējdēļu klasē. 40 sportisti no 5 valstīm cīnījās par olimpiskās iQFoil vējdēļu klases LČ titulu.
Šodien, Liepājā noritēja pirmā sacensību diena Latvijas čempionātam iQFoil. Liepāja spēja sapulcēt 40 iQFoil sportistus no piecām valstīm
Pēc daudzu sportistu lūguma paralēli LČ iQFoil 2.-4.09. Liepājā tiek pievienota Formula Foil klase Liepājas atklātā čempionāta ietvaros.
2.-4.septembrī Liepājā, Karostā norisināsies Latvijas čempionāts iQFoil.