GALERIJA
MŪS ATBALSTA
BLOGS
Krišjānis Tūtāns
Jevgēņijs Gavrilovs
Māris Minkēvics
Dagnis Bricis
Valdis Kļaviņš
Izstāde "Atpūta un Sports 2015"
DATUMS 27.03.-29.03.
VIETA Ķīpsala, Rīga, BT1 izstāžu halle
KLASES
Tautas
FW
RB
Viļņi
T293
FF
SL
STATUSS
APRAKSTS

Tuvojoties vasarai, ikviens aktīvās aptūtas mīļotājs, sāk plānot savas sportiskās aktivitātes svaigā gaisā. Īpaši aktuāls šis jautājums ir vecākiem – ar ko vasaras brīvdienās nodarbināt savus bērnus. Latvijas Vindsērfinga asociācija par to parūpēsies, nāc uz aktīvās atpūtas izstādi „Atpūta un sports 2015”, un meklē vējaināko vietu – retro busiņu ar burām, jeb Latvijas Vindsērfinga asociācijas stendu.

Izstādes stendā būs iespēja uzzināt par skolām, kur var apgūt šo sporta veidu, uzzināt vietas, kur iegādāties vajadzīgo ekipējumu, un kādai jābūt sportiskai sagatavotībai, lai uzsāktu šo sporta veidu.

Izstādes laikā, mēs  arī prezentēsim,  pirmo reizi Latvijā notiekošo Eiropas čempionātu Tehno 293 klasē, kurš norisināsies, protams, vējainākajā pilsētā – Liepājā.  Ikvienam izstādes dalībniekam būs iespēja iepazīties, aprunāties un uzzināt ko vairāk par vindsērfingu, no Latvijas labākajām vindsērfinga meitenēm - 2014.gada Latvijas čempiones Aleksandras Kaupas un Baltijas U17 čempiones Ketijas Birzules.

Latvijas Vindsērfinga asociācija piedāva jauniešiem un viņu vecākiem, jau laikus saplānot vasaru pavadīt svaigā gaisā, uz ūdeņiem, ķerot vēja ātrumu un brīvību.

Nākamie notikumi